Na Chodovci 54, Praha 4

Pedagogická fakulta

Univerzity Karlovy

No Flash

EKOLAMP – zpětný odběr osvětlovacích zařízení

1.   Řád školní jídelny je součástí školního  řádu školy.

1. V rámci poskytování stravovacích služeb veřejnosti se mohou ve škole stravovat cizí strávníci na základě souhlasu ředitele školy.
  2. Cizí strávníci mohou odebírat obědy nebo se stravovat ve školní jídelně v době 11:00 – 11:30 hod.
  3. Obědy žákům se vydávají v době od 11:40 do 14:00 hod.
  4. Dozor v jídelně zajišťují pedagogičtí pracovníci školy. Rozvrh dozorů je vyvěšen v jídelně. Žáci dbají pokynů pedagogického dozoru.
  5. Na oběd do jídelny odcházejí žáci po ukončení dopoledního vyučování, aktovky si ukládají do skříněk.
  6. Ve školní jídelně se každý strávník chová v souladu se společenskými pravidly – neběhá, chová se tiše, nepředbíhá, dbá na kulturu stolování, uklízí po sobě použité nádobí, svrchní oblečení a tašky odkládá na určená místa.
  7. Z jídelny žáci nevynášejí jídlo.
  8. Odhlašování obědů a přihlašování obědů – do 8:00 hodin ráno příslušného dne. Obědy se odhlašují buď ve šk. jídelně nebo telefonicky na čísle 272 011 883, popřípadě e-mailem na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , SMS zprávou na čísle 723 142 952.
  9.  Strávníci mají možnost výběru ze 2 jídel. Na strávníkovi je ponecháno, aby si na vybraný den označil v terminálu nebo v internetové aplikaci jídlo 1 nebo 2, při neoznačení nemá vybraný a objednaný oběd.
  10. Každý strávník se musí prokazovat čipem (záloha 100,- Kč), který používá po celou dobu docházky na stravování. V případě ztráty je nutné nahlásit a zakoupit nový čip u vedoucí ŠJ. Na závěr školní docházky se nepoškozený čip vrací a strávník dostává zpět zálohu. V případě poškození čipu nebude záloha vrácena. Kdo čip zapomene, musí se před obědem nahlásit v kanceláři ŠJ.
  11. Stravné hradí žáci a ostatní strávníci takto: při platbě ze sporožirového účtu je stravné inkasováno 28. den předcházejícího měsíce, trvalým příkazem z účtu k 25. dni v měsíci, hotovostní platbou do 30. dne předchozího měsíce. Přeplatky stravného se vracejí na konci školního roku.
  12. Za opakované kázeňské přestupky závažnějšího charakteru ve školní jídelně může být žák vyloučen ze školního stravování.

V Praze dne 16.4.2009

Mgr. Miloslav Ráž