Na Chodovci 54, Praha 4

tel: 272 011 880

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

www.zsnachodovci.cz

datová schránka 6zzz9py

IČO 6138 4704

Náhodný obrázek

Škola v projektech

 235px-Charles-University-symbol-2

 Pedagogická fakulta

Univerzity Karlovy


 

No Flash

EKOLAMP – zpětný odběr osvětlovacích zařízení

 Jídelníček a přihlášení pro objednání či odhlášení obědů zde.

 

(Oběd č. 2 se vaří, pokud počet objednávek překročí 30 obědů).

Informace pro strávníky ŠJ Na Chodovci

Platba stravného              

    1.           trvalým příkazem z účtu
    2. hotově v kanceláři - výjimečně

Platba stravného probíhá před ukončením měsíce na měsíc následující. Není-li uhrazena dostatečná částka, terminál nepovolí objednávky obědů.

Objednávky a odhlášky obědů

Objednávání a odhlašování obědů jednotlivců, lze:  

  •              telefonicky na čísle 272 011 883           
  •             SMS zprávou na čísle 723 142 952 a to vždy nejpozději do 8:00 hod na ten den (pro skupiny 24 hod. předem). Výběr jídel již není možný.

Strávníci mají možnost výběr ze 2 jídel. Žáci základní školy mají, při dostačujícím kreditu, vždy objednaný oběd č. 1, který lze změnit na oběd č. 2 dva pracovní dny dopředu do 14:00 hod.

V době nemoci nemá žák nárok na oběd ze ŠJ. Pouze první den nepřítomnosti si může oběd vyzvednout do přinesené nádoby, další dny nemoci stravu – ODHLÁSIT.

Výdej obědů

11:00 -   11:30     cizí strávníci

11:30 -   13:45     žáci a studenti

Kontakt na školní jídelnu

Telefon ŠJ - 272 011 883

mobil – sms zprávy 723 142 952

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Simona Štugelová ved. ŠJ

 

Stravování žáků v době nemoci

Zákon č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon) definuje školní stravování jako službu, která je podle § 122 odst. 2 poskytována dětem v mateřských školách, žákům základních škol a nezletilým žákům středních škol jako hmotné zabezpečení, které zahrnuje školní stravování po dobu jejich pobytu ve škole a ve školském zařízení podle § 117 odst. 1 písm. b) a c) a dále v případě potřeby ubytování. To znamená, že dotované školní stravování se neposkytuje v době, kdy zmiňovaní žáci nepobývají ve škole. Pouze první den nemoci (nepřítomnosti) je v souladu s vyhláškou č. 107/2005 §4 o školním stravování považován za pobyt ve škole. Žáci se od druhého dne nepřítomnosti mohou stravovat jako cizí strávníci pouze za plnou cenu oběda bez státní dotace. Škola je povinna vymáhat po nepřítomném žákovi tuto plnou částku i za oběd, který nebyl odhlášen nebo nebyl vyzvednut, to znamená za oběd, který tak zvaně propadl.

Z výše uvedeného vyplývá, že stravné pro žáky je dotováno ze státního rozpočtu. Žák má podle zákona nárok na dotované stravné pouze v případě, že je přítomen ve škole nebo první den neplánované nepřítomnosti. V případě, že žák onemocní, je možné pro něj první den odebrat jídlo do přinesených nádob.  V dalších dnech nepřítomnosti žák nemá na dotované stravné nárok. Rodiče, kteří chtějí odebírat obědy i v dalších dnech žákovy nepřítomnosti, zaplatí plnou cenu obědů, která je o 62,- Kč vyšší než dotované stravné. O této možnosti se domluví s vedoucí školní jídelny.

Škola v projektech

 eu logo2

 


 

Rodice vitani logo

 

 


  AASKOL-logo


  recyklohrani


 dis bg


 proskolylogo


 Obedy pro deti BANNER-180x238

 

Kdo je online

Právě přítomno: 165 hostů a žádný člen