Na Chodovci 54, Praha 4

tel: 272 011 880

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

www.zsnachodovci.cz

datová schránka 6zzz9py

Náhodný obrázek

Škola v projektech

 235px-Charles-University-symbol-2

 Pedagogická fakulta

Univerzity Karlovy


 

No Flash

EKOLAMP – zpětný odběr osvětlovacích zařízení

 Obědy lze objednat či odhlásit zde.

 Oběd č. 2 se vaří, pokud počet objednávek překročí 30 obědů.

Přeobjednat nebo odhlásit oběd lze:

1. přes internet - na následující pracovní den nejpozději do 14:00 hodin předcházejícího pracovního dne (např. v pátek do 14:00 hod. na pondělí).

2. telefonicky - 24 hodin je zapojen záznamník na čísle 272 011 883,  SMS zprávou na číslo 723 142 952 a to vždy nejpozději do 8:00 v den oběda (pro skupiny 24 hodin předem). Výběr z jídel na ten samý den pak již není možný.

3. čipem -  na terminálu v ŠJ.

 

Výdej obědů

11:00 - 11:30 - cizí strávníci

11:40 - 13:45 - žáci a studenti

 

Dodržujeme složení potravin "spotřební koš

Objednávání obědů 

 

Žáci základní školy mají automaticky objednané menu č. 1 do výše svého kreditu.

 

Pro zlepšení komunikace mezi ŠJ a strávníky dochází ke změně v času objednávek obědu č. 2.

Oběd č. 2 lze přihlásit nejpozději dva (2) pracovní dny před dnem oběda. Např. v Po do 14:00 h lze přihlásit oběd č. 2 na St. Oběd lze odhlásit jeden den před.

Oběd č. 1 lze odhlásit a přihlásit beze změn, tedy do 14:00 předcházejícího pracovního dne.

Na internetových stránkách v sekci ŠJ se objeví info, zda se oběd č. 2 na následující den uvaří či ne.

 

 

 

Stravování žáků v době nemoci

Zákon č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon) definuje školní stravování jako službu, která je podle § 122 odst. 2 poskytována dětem v mateřských školách, žákům základních škol a nezletilým žákům středních škol jako hmotné zabezpečení, které zahrnuje školní stravování po dobu jejich pobytu ve škole a ve školském zařízení podle § 117 odst. 1 písm. b) a c) a dále v případě potřeby ubytování. To znamená, že dotované školní stravování se neposkytuje v době, kdy zmiňovaní žáci nepobývají ve škole. Pouze první den nemoci (nepřítomnosti) je v souladu s vyhláškou č. 107/2005 §4 o školním stravování považován za pobyt ve škole. Žáci se od druhého dne nepřítomnosti mohou stravovat jako cizí strávníci pouze za plnou cenu oběda bez státní dotace. Škola je povinna vymáhat po nepřítomném žákovi tuto plnou částku i za oběd, který nebyl odhlášen nebo nebyl vyzvednut, to znamená za oběd, který tak zvaně propadl.

Z výše uvedeného vyplývá, že stravné pro žáky je dotováno ze státního rozpočtu. Žák má podle zákona nárok na dotované stravné pouze v případě, že je přítomen ve škole nebo první den neplánované nepřítomnosti. V případě, že žák onemocní, je možné pro něj první den odebrat jídlo do přinesených nádob.  V dalších dnech nepřítomnosti žák nemá na dotované stravné nárok. Rodiče, kteří chtějí odebírat obědy i v dalších dnech žákovy nepřítomnosti, zaplatí plnou cenu obědů, která je o 37,- Kč vyšší než dotované stravné. O této možnosti se domluví s vedoucí školní jídelny.


Škola v projektech

 eu logo2

 


 

Rodice vitani logo

 

 


  AASKOL-logo


  recyklohrani


 dis bg


 proskolylogo


 Obedy pro deti BANNER-180x238

 

Kdo je online

Právě přítomno: 308 hostů a žádný člen

new balance oakley converse Scarpe Adidas scarpe Nike Scarpe louis vuitton Ray ban adidas Adidas superstar longchamp air max Cinture scarpe Puma