Na Chodovci 54, Praha 4

tel: 272 011 880

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

www.zsnachodovci.cz

datová schránka 6zzz9py

Náhodný obrázek

Škola v projektech

 235px-Charles-University-symbol-2

 Pedagogická fakulta

Univerzity Karlovy


 

No Flash

EKOLAMP – zpětný odběr osvětlovacích zařízení

květen - výtvarná soutěž Požární ochrana očima dětí - vynikající výsledky!!

květen - výtvarná soutěž Vykoumej komiks - Natálie Skálová - zvláštní ocenění (výsledky)

březen - 14.3. - Soutěž v anglické konverzaci - krajské kolo - 3. místo - Anna Mezgerová (diplom), (pamětní list)

březen - 13.3. - Zpívá celá ČTYŘKA - 2. ročník soutěže v sólovém zpěvu - 2. místo - Michaela Pixová, na klavír ji doprovázela Hanka Le (více o soutěži + foto)

únor - Neoficiální soutěž ve skládání Rubikovy kostky - J. Zmatlík (3x3x3 - čas: 29,793, 2x2x2 - čas: 4,222), Z. Lauberová (3x3x3 - čas: 48,134, 2x2x2 - čas: 17,222) (foto)

únor - obvodní kolo - zeměpisná olympiáda - Seidler Tomáš - 9. místo, Jakub Pípal - 13.místo, Jana Bittnerová - 14. místo

únor - obvodní kolo v anglické konverzaci - T. Vacíková - 10. místo

únor - Dětský fotbalový pohár - žáci 1. a 2. tříd - 5. místo v obvodním kole

leden - okresní kolo olympiády v českém jazyce - M. Pixová - 12.místo, B. Schimiková - 17. místo

leden - florbalové družstvo chlapců z 8. a 9. třídy - 1. místo v celopražském finále!! (foto), florbal Na Chodovci - více

září - fotbalové družstvo chlapců z 8. a 9. třídy - 1. místo v obvodním kole, postup do celopražského finále - diplom

říjen - florbalové družstvo chlapců z 8. a 9. třídy - 1. místo v obvodním kole, postup do celopražského finále

duben - květen - výtvarné soutěže:

Za tajemstvím čisté vody (Min. zemědělství) - Krause, Pixová, Le - 5. místo

Požární ochrana očima dětí - Vlčková 2. místo (krajské kolo), Skálová 3. místo (krajské kolo), Miková, Vlková - 1. místo (obvodní kolo), Menšíková - 2. místo (obv. kolo)

16.5.2017 - Florbalový pohár Florbalové školy Bohemians (4. - 6.. třídy) - 2. místo (diplom)

9.5.2017 - Florbalový pohár Florbalové školy Bohemians (1. - 3. třídy) - 4. místo (diplom)

14.2.2017 - Dětský fotbalový pohár - 3. místo, 4. místo, 8. místo - více

18.10.2016 - Florbal (chlapci 8., 9. třída) - 4. místo v obvodním kole Prahy 4

1.10.2016 - Zelená stezka v Divoké Šárce - 7. místo      více

27.9.2016 - Malý fotbal (chlapci 8., 9. třída) - 2. místo v obvodním kole Prahy 4 (diplom)

květen - Vybíjená - finále Prahy 4 - dívky 6.třída - 2. místo  (diplom)  (foto)

květen - Vybíjená - finále Prahy 4 - hoši 6. třída - 4.místo  (diplom)

11.5.2016 - Dopravní soutěž - 5. místo  (více + foto)

květen - Sběr tvrdého pečiva pro koně Městské policie hl. m. Prahy - 3. místo    (diplom) (více)

květen - 5. ročník soutěže ve sběru mobilních telefonů - 5. místo (diplom 1,   diplom 2), (více)

duben - Požární ochrana očima dětí - Jan Zón - 1. místo (diplom), Felix F. Ekendahl - 1. místo, Adéla Beranová - 2. místo, Anne-Marie Soppe - 3. místo  (výsledková listina)

duben - Matematický klokan - výsledky

duben - 20.florbalový turnaj SVČ KROUŽKY - 2. místo (diplom)

únor - Zeměpisná olympiáda - obvodní kolo - Pichl - 9. místo, Golda - 9. místo, Šenk - 12. místo

leden - Školní fotbalový turnaj pro žáky 1. a 2. tříd - 8. místo (diplom)

prosinec - Sběr lesních plodů a pečiva pro Lesy hl. m. Prahy - Kristýna Kecová - certifikát

13.12.2015 - 19. florbalový turnaj SVČ KROUŽKY, II. kategorie - 1. místo (diplom)

prosinec - Soutěž o nejhezčí vánoční pohlednici - Tereza Zmatlíková - 3. místo (více)

listopad - Děti malují pro Konto Bariéry - Adéla Kožešníková - 2. místo v celostátní soutěži Ahoj z prázdnin (diplom, dopis)

24.9.2015 - Příběhy našich sousedů - Klára Šenková, Amálie Veselá - prezentace

29.9.2015 - Přespolní běh o pohár starosty Prahy 4 - 5. místo - školní družstvo

  1. místo - Lukáš Vacík - 3. kat.
  2. místo - Ondřej Penxa - 2. kat.
  3. místo - Filip Forman - 3. kat., Tobiáš Rímský - 2. kat., Josefína Fibírová - 2.kat., Jitka Šnejdarová - 3. kat.

2.6.2015 - Dělám víc, než musím  - Josefína Fibírová - 4.B (foto)

 

2.6.2015 - KEV - Zahradní architektura v průběhu staletí - výtvarná soutěž - Pavel Nuzík - 2. místo (výsledky) (pozvánka) (foto)

 

20.5.2015 - Biologická olympiáda - krajské kolo - Lukáš Vítek - blahopřejeme k úspěšnému řešení  (diplom)

 

20.5.2015 - finále Prahy 4 ve vybíjené - dívky 6. třída, 3. místo (družstvo ve složení Chocholoušová, Laštovková, Maroszová, Azarov, Bydžovská, Veselá Cecilie, Růžičková, Beranová, Zemanová Aneta, Březinová, Dolejšová, Zmatlíková), diplom

 

16.5.2015 - 9. ročník šachového turnaje "Čarodějnický rej" - Jan Zmatlík - 4. místo (výsledková listina)

 

13.5.2015 - Dopravní soutěž mladých cyklistů - 6. místo (diplom)

 

15.4.2015 - Soutěž ve sběru mobilů - 2. místo (diplom,  odměna,  certifikát)  

 

22.4.2015 - Požární ochrana očima dětí - výtvarná a literární soutěž, ve které naši žáci opět vynikali (okresní kolo). Blahopřejeme k 1. místu Jáchymu Vlkovi - 2.B, Anežce Viverosové - 4.A, Vadymu Fedoryakovi - 8. tř., Nikol Jůnové a Lucii Tonové - 9. tř.,                                          k 3. místu Tereze Zmatlíkové - 6.B  (výsledková listina)

Vadym Fedoryak zvítězil i v krajském kole - 1. místo

 

13.4.2015 - Sběr suchého pečiva - pro koně Městské policie - 1. místo (diplom), (poděkování

 

12.4.2015 - 18. florbalový turnaj společnosti Kroužky - 1. místo a  2. místo (diplomy)

 

26.3.2015 - Jarní petrklíč - zúčastnil se školní pěvecký sbor Notičky (diplom)

 

9.3.2015 - Volejbalový turnaj - 3. místo, dívky 8., 9. tříd (foto)

 

23.1.2015 - Florbal - Sportovní liga ZŠ o pohár ministra školství - celopražské finále - 1. místo Chlapci Forman, Bohumínský, Šimonovský, Přech, Janík, Kadlec M., Charvát T., Němec již ve druhém ročníku potvrdili, že jsou v Praze nejlepší!  (diplom) (foto)

 

16.1.2015 - Dětský fotbalový turnaj - žáci 1., 2. tříd - 4. místo (diplom)

 

16.12.2014 - Sběr lesních plodů a suchého pečiva pro Lesy hl. m . Praha - nejvíce se činila 3. třída - pamětní listina

 

8.12.1014 - Výtvarná a literární soutěž MČ P4 - pro žáky mateřských a základních škol z Prahy 4 na téma„Já a moje rodina“ a „I my budeme jednou staří“.

Ina Procházková z 2. B se v konkurenci 235 prací dostala mezi 8 nejlepších oceněných prací ! (pořadí nebylo určeno) (diplom), (foto) (foto MČP4)

 

7.12.2014 - 17. Florbalový turnaj společnosti Kroužky 

1. místo (diplom) - družstvo tvořili tito hráči: Lukáš Marosz, Jakub Golda, Filip Morávek, Tobias Žilka, Ivan Turchak, Jitka Šnejdarová, Daniel Šulc, Martin Adam, Martin Judas, Michal Judas

 

14.11.2014 - FLORBAL - obvodní kolo Prahy 4 (chlapci 6., 7. tř.)

1. místo - držíme palce do celopražského kola - (diplom)

 

30.10.2014 - projekt Kompostování - 3. a 4. místo (diplomy)

 

1.10.2014 - Finále Prahy 4 v Malém fotbalu (POPRASK)

2. místo - chlapci 6. tř. (Forman, Přech, Janík, Kadlec Martin), 7. třída (Landík, Mašek, Charvát, Štencl, Šelemba) - (diplom)

 

30.9.2014 -Přespolní běh 2014

1. místo -Tomáš Mašek - III. kat.,  Matěj Jelínek - IV. kat.

2. místo - Filip Forman - III. kat.

3. místo - Kateřina Procházková - IV. kat.

4.místo - Jitka Šnejdarová - IV. kat.

5.místo -Tomáš Jirůšek - IV. kat.

7.místo - Jakub Bohumínský - III.kat.

10.místo - Tomáš Charvát -III.kat.    

 

5.-6.9.2014 - Republikové finále OVOV (odznak všestrannosti olympijských vítězů) - účast si vybojoval Ondra Horejš (vítěz celopražského kola)

Škola v projektech

 eu logo2

 


 

Rodice vitani logo

 

 


  AASKOL-logo


  recyklohrani


 dis bg


 proskolylogo


 Obedy pro deti BANNER-180x238

 

Kdo je online

Právě přítomno: 142 hostů a žádný člen