Na Chodovci 54, Praha 4

tel: 272 011 880

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

www.zsnachodovci.cz

datová schránka 6zzz9py

Náhodný obrázek

Škola v projektech

 235px-Charles-University-symbol-2

 Pedagogická fakulta

Univerzity Karlovy


 

No Flash

EKOLAMP – zpětný odběr osvětlovacích zařízení

8.6. 2023 na ZŠ Bítovská proběhne prezentace školních parlamentů. Náš školní parlament představí kromě vlastní prezentace i nové logo, fungující instagram a trička s logem. 

Naši školu bude prezentovat Veronika Holubová a  Michael Berka z 8.B a Julie Schmellerová z 3.C.   (prezentace zde)

Školní parlament uspořádal pro žáky 7., 8., a 9. tříd RETRODEN. Akce proběhla 20.4.2023 od 8:00 do 13:00 hod.

Program: hraní RETRO počítačových her – PacMan apod., pouštění RETRO písniček a diskotéka v karaoke stylu, promítání scének a krátkých filmů, prověření znalostí dob našich rodičů, hraní RETRO her.

Zhodnocení

Dle našeho názoru se začátek akce nevyvíjel podle představ. Měli jsme pocit, že jsme v účastnících se žácích neprobudili zájem. Jakmile započal program, opadl z nás všechen stres a vše probíhalo hladce. Hned od první hodiny programu bylo jasné, že si tuto akci ostatní užijí.

V průběhu dne i zpětně jsme dostávali pozitivní odezvy od žáků. Právě tyto pochvaly pro nás měly největší význam. („úplně jsem se vžila do té doby“, „ to oblečení jsem měla po mamce“, „ našli jsme doma starého walkmana a taťka mi vysvětlil, jak to fungovalo“, „s mamkou jsme zašli do sekáče“ aj.)

Retro den také podporoval a spojoval kolektiv jednotlivých tříd. Jásání celé třídy, když vyhrál jejich spolužák, byl jeden z nejhezčích momentů celého Retro dne.

Nejvíce retro outfitů bylo v sedmých třídách, nejvíce aktivní při kvízu byla překvapivě 9.A. Výherci soutěže byli obdarování Retro dárkem.

Tuto akci bereme jako úžasnou zkušenost, jak organizovat, vést skupinu lidí, prezentovat akci i sebe dětem a dospělým, umět mluvit před publikem, nebát se, domlouvat se a diskutovat, shodnout se na výsledku, učit se zodpovědnosti a umět se vyrovnávat s problémy.

V tuto chvíli pracujeme na prezentaci našeho parlamentu, kterou budeme přednášet na konferenci parlamentů na ZŠ Bítovská. Konference se uskuteční dne 8.6., zúčastní se 9 škol.

Při plánování jsme narazili na mnoho problému a nedostatků.  Vyřešení každého z nich nám připadalo jako malý osobní úspěch. I když nebyla akce perfektní, těšíme se na další.

S poslední větou paní učitelka nesouhlasí!! – ani vedení školy - naopak: „Akce byla bezvadně připravená a děkujeme žákům organizátorům za nápad a uskutečnění a žákům účastníkům za kázeň a nadšení.“ (foto)

14.2.2022 - zápis

20.12.2021 - zápis

8.12.2021 - zápis

6.12.2021 - zápis

29.11.2021 - zápis

22.11.2021 - zápis, mapa školy, foto

15.11.2021 - role parlamentu, práce žáků

1.11.2021 - zápis, stanovy, foto

Škola v projektech

 eu logo2

 


 

Rodice vitani logo

 

 


  AASKOL-logo


  recyklohrani


 dis bg


 proskolylogo


 Obedy pro deti BANNER-180x238

 

Kdo je online

Právě přítomno: 108 hostů a žádný člen