30.1.2024 - Konference žákovských parlamentů pro školní rok 2023/24 proběhla na základní škole Jílovská. Tato akce může být jednoznačně označena za úspěšnou.

Zástupkyně parlamentu Lvi Na Chodovci:

Předsedkyně Kristínka Jakubíková, místopředsedkyně Beátka Hubálková a Veronika Krychfalushii se výborně zhostily prezentace o své škole, představily funkci parlamentu a detailně popsaly jeho aktivity. Jejich prezentace nejenže zaujala, ale také vynesla pozitivní ohlasy od ostatních účastníků.

Rádi bychom jim poděkovali za jejich úsilí a reprezentaci naší školy na tak významné události.

Dále bychom chtěli srdečně poděkovat organizátorům konference, slečnám z CEDU a celému parlamentu ZŠ Jílovská za skvělou přípravu a plynulý průběh akce. Jejich pečlivá organizace nám umožnila plně se soustředit na prezentaci a aktivně se zapojit do celého programu. Tato událost nepochybně přispěla k posílení soudržnosti mezi školami a vytvoření inspirativního prostředí pro vzájemnou spolupráci.

Děkujeme všem za nezapomenutelný zážitek a těšíme se na budoucí setkání.                                                                                                  Lvi Na Chodovci