Srdečně Vám děkujeme za organizaci jarních Srdíčkových dnů.  Jste úžasní.

Jejich pomoc je pro "naše" děti nenahraditelná.

Potěšilo by nás, kdybyste si s dětmi našli chvíli času a podívali se na reportáže, které natáčíme s nemocnými dětmi http://www.zivotdetem.cz/c/projekty/pribehy-deti/ , aby jste věděli, jak je Vaše pomoc důležitá a na Zábavné odpoledne ze dne 19.9.2022 - zahájení Srdíčkových dnů  https://www.youtube.com/watch?v=bB-vBWzDnpg

Děkuji Vám za příjemnou spolupráci, mějte se moc hezky.

S přáním krásného dne Zdenka Křupková
Koclířova 771, 198 00 Praha 9 - Kyje

PODZIMNÍ SRDÍČKOVÉ DNY

Krásný den,

srdečně Vám děkujeme za organizaci podzimních Srdíčkových dnů.

Jejich pomoc je pro "naše" děti nenahraditelná.

Byli bychom velmi rádi, kdybyste si s dětmi našli chvíli času a podívali se na některé z našich krátkých videí, které najdete na https://www.youtube.com/user/Zivotdetem

Vždy v září, první den podzimních Srdíčkových dnů, pořádáme slavnostní zahájení  této sbírky na pomoc rodinám s vážně nemocnými dětmi na nám. Míru v Praze  pod názvem Zábavné odpoledne pro děti i dospělé. Tento rok se tato už tradiční akce konala v pondělí 23. září a my si Vám dovolujeme poslat odkaz na sestřih - https://youtu.be/WxO1_ruGYEU

Děkuji Vám za příjemnou spolupráci, mějte se moc hezky.

S poděkováním a přáním krásných dnů.

Srdečně Vám děkujeme za organizaci jarních Srdíčkových dnů

Posíláme děkovný certifikát jako náš projev vděčnosti za Vaši pomoc a podporu. Prosím, předejte naše poděkování vašim šikovným dětem, které se do sbírky zapojily a které si poděkování opravdu zaslouží. Jejich pomoc je pro "naše" děti nenahraditelná.

Sledujte na Twitteru, kde Vaše příspěvky pomáhají

Jarní srdíčkové dny - srdečně Vám děkujeme za organizaci jarních Srdíčkových dnů

V příloze posíláme děkovný certifikát jako náš projev vděčnosti za Vaši pomoc a podporu. Prosím, předejte naše poděkování vašim šikovným dětem, kteří se do sbírky zapojili a kteří si poděkování opravdu zaslouží. Jejich pomoc je pro "naše" děti nenahraditelná.

S přáním krásných jarních dnů

Zdenka Hollerová

Podzimní Srdíčkové dny - srdečně Vám děkujeme za organizaci podzimních Srdíčkových dnů

Byli bychom velmi rádi, kdybyste si s dětmi našli chvíli času a podívali se na jednu z posledních reportáží, kterou jsme přes prázdniny točili. Je o mladé rodině, mamince bylo pouhých 22 let, když se jí narodil malý Adámek. Zde je odkaz na reportáž:  www.shot.la/tS3Nb.

Od pondělí 26.9.2016 na našem webu www.srdcedetem.cz poběží náš nový projekt pro tento rok, v rámci kterého zveřejníme osm nových reportáží o vážně nemocných dětech. Budeme moc rádi, když se na reportáže podívají jak studenti, tak Vaši kolegové, aby viděli, komu také pomáhají a jak je jejich podpora důležitá. Pokud budou tyto reportáže sdílet, přispějí k jejich šíření mezi širokou veřejnost a my za to budeme opravdu vděčni.

Děkuji Vám za příjemnou spolupráci, mějte se moc hezky

S přáním krásných podzimních dnů

Sledujte na Twitteru, kde Vaše příspěvky pomáhají

PODZIMNÍ SRDÍČKOVÉ DNY - 19.9. - 23.9.2016 - výtěžek z prodeje je určen na pomoc vážně nemocným dětem, které jsou stabilně odkázány na domácí péči svých rodičů a to na zakoupení různých rehabilitačních a zdravotních pomůcek. (reflexní srdíčka - 35,-Kč/kus, magnetky - 30,-Kč/kus).

Srdečně Vám děkujeme za organizaci jarních Srdíčkových dnů.

Na našem webu  http://www.zivotdetem.cz/c/projekty/ máme videa vážně nemocných dětí, které určitě stojí za shlédnutí. Pokud je uvidí i děti - studenti, budou vědět, kterým dětem pomáháme a přesvědčí se, jak je jejich pomoc potřebná. Prosím, předejte jim tuto informaci nebo, pokud je to veVašich možnostech, prosím, přehrajte reportáže přímo ve vyučovací hodině.

Děkuji Vám za příjemnou spolupráci, mějte se moc hezky, ať se Vám vše daří.

S přáním krásných jarních dnů