SEZNAM KANDIDÁTŮ VOLEB DO ŠKOLSKÉ RADY

Základní škola, Praha 4, Na Chodovci 54

Volební komise jmenovaná ředitelem školy v souladu s Volebním řádem pro volby členů školské rady (usnesení Rady městské části Praha 4 č. 22R-655/2022 ze dne 19. 10. 2022)

oznamuje, že za kandidáty voleb člena do školské rady z řad zákonných zástupců nezletilých žáků školy byli řádně navrženi následující kandidáti:

KANDIDÁTI Z ŘAD ZÁKONNÝCH ZÁSTUPCŮ NEZLETILÝCH ŽÁKŮ ŠKOLY DO VOLEB ČLENA ŠKOLSKÉ RADY:

1. Paní Mgr. et Mgr. KLÁRA ČAPKOVÁ, zákonný zástupce žákyně z třídy 2. A

1. Paní MONIKA NOVOTNÁ, zákonný zástupce žáka z třídy 6. A

Volby se konají dne 10. 10. 2024 systémem elektronického hlasování v prostředí Bakalářů.

Praha 27. 9. 2024                                                      Ing. Jitka Rapantová

předsedkyně volební komise, v.r.