Srdečně Vám děkujeme za organizaci jarních Srdíčkových dnů.

V příloze posíláme děkovný certifikát jako náš projev vděčnosti za Vaši pomoc a podporu. Prosím, předejte naše poděkování vašim šikovným dětem, kteří se do sbírky zapojili a kteří si poděkování opravdu zaslouží. Jejich pomoc je pro "naše" děti nenahraditelná.

Na našem webu  http://www.zivotdetem.cz/c/projekty/ máme videa vážně nemocných dětí, které určitě stojí za shlédnutí. Pokud je uvidí i děti - studenti, budou vědět, kterým dětem pomáháme a přesvědčí se, jak je jejich pomoc potřebná. Prosím, předejte jim tuto informaci nebo, pokud je to veVašich možnostech, prosím, přehrajte reportáže přímo ve vyučovací hodině.

Děkuji Vám za příjemnou spolupráci, mějte se moc hezky, ať se Vám vše daří.

S přáním krásných jarních dnů

Zdenka Hollerová