Doučování žáků škol - Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy - V rámci Národního plánu podpory návratu do škol pokračují naši pedagogové ve školním roce 2022/2023 v doučování žáků v jednotlivých třídách. Jedná se o individuální i skupinové doučování z hlavních předmětů. Investice reaguje na potřebu podpory vzdělávání žáků ohrožených školním neúspěchem v reakci na nemožnost realizace prezenční výuky ve školách během pandemie covid-19.Toto doučování je vedeno primárně prezenční formou, je pro žáky zdarma. Financováno je Evropskou unií - NextGeneration EU.

Mléko do škol a ovoce a zelenina do škol - projekt EU - Naše škola se účastní školních projektů Evropské unie s finanční podporou EU “Mléko do škol” a “Ovoce a zelenina do škol”.  Uvedené projekty zaštituje Státní zemědělský a investiční fond (SZIF): více

4 sportuje - sportujeme s trenéry

Žijeme na čtyřce společně 2021/2022 - projekt zaměřený na na integraci cizinců pobývajících legálně na území Prahy 4. Cílem projektu je podpořit bezproblémové začlenění cizinců do společnosti. (více)

Šablony III: vzdělávání pedagogických pracovníků, doučování žáků ohrožených školním neúspěchem, projektový den ve škole, školní psycholog