Webové stránky k přijímacímu řízení (MŠMT)

Došlo ke spuštění webových stránek, které jsou členěny se zaměřením na jednotlivé aktéry. Stránky budou hlavním zdrojem informací, které s novým systémem průběhu a přijímání do středních škol a konzervatoří souvisí. Zahrnou návody, jak v přijímacím řízení postupovat, metodické a informační přehledové materiály, harmonogram přijímacího řízení a další dokumenty s přijímacím řízením související.

Webové stránky jsou dostupné na odkaze: www.prihlaskynastredni.cz

Termíny konání jednotné přijímací zkoušky

Aktuálně - Cermat: Přijímací zkoušky – změny 2023/24 (ZDE)

Aplikace k procvičování úloh JPZ TAU: Trénuj a uč se - ZDE

ČTedu letos u nás najdete nejen videa a pracovní listy k procvičování matematiky a češtiny, připravili jsme i velkého  průvodce se spoustou rad a praktických tipů. Jak zvládnout stres před přijímačkami, jak se efektivně učit?

Co všechno se kolem JPZ letos mění? To a mnoho dalšího naleznete přehledně na jednom místě, volně dostupné pro kohokoliv a kdykoliv.